Tukutukum – Etiketler "fular" – TUKUTUKUM


Tukutukum — fular

TukuTukum / Pinko Turkey

Posted by Nergis Tolga on

TukuTukum fularları Kasım ayı boyunca Pinko Zorlu ve Nişantaşı mağazalarında sizlerle buluştu.

Read more →


Bu Sezon Fular Çok Moda !

Posted by Nergis Tolga on

New York Paris ve Milano da moda haftaları tamamlandı. Defilelerde sıkça karşımıza çıkan sezonun en hit aksesuarı ise fular eşarp ve bandanalar. İpek fularların farklı kullanımları bandanaların çok düz bir kıyafete bile kattığı renklilik her defileye neredeyse damgasını vurdu. İşte dünyanın en büyük markalarından farklı fular bağlama şekilleri:

Read more →


Tukutukum 'Shameless' Koleksiyonu

Posted by Tugba Kuzdere on

PINEAPPLE DALLAS BURLESQUE CIGARETTE CHILLI GIRL CHILLI GANGSTA SPIRAL GLAMOUR LEOLIP BEVERLY HILLS DIAMONDS PIANO TIGGA LOLITA

Read more →


Tukutukum *İpek Böcekleri*

Posted by Tugba Kuzdere on

Tukutukum İpek: ipek böceklerinin biz insanlığa bir nimeti aslında. Yazın bizi serin tutan kışın ısınmamızı sağlayan 'ipek'. Bazen de gecenin yıldızı olmamız sağlayan doğanın modaya en büyük süprizlerinden biri. Tukutukum ise Bursa ipeği ile sevgili Warhol'un dünyamıza kattığı pop-art kültürünün birleşimi. Tukutukum ipek eşarp, fular veya şalları (siz nasıl adlandırmak isterseniz) hayatımıza aksesuarın lüks ve renkli dünyasını sunuyor. Kendisine has tasarımları iki farklı ipek kumaşı olan tivil ve vual olarak Bursa'da üretilirken, her tasarım günümüz dünyasında ayakta durmaya çalışan ve bundan da büyük bir mutluluk duyan kadını anlatıyor.  Shameless koleksiyonu rengarenk dünyasında sizi bekliyor.

Read more →